Usługi budowlane

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo wszystko z czym możecie się zetknąć podczas inwestycji, począwszy od jej zaplanowania, doradztwa technicznego w zakresie optymalnych rozwiązań, wykonawstwa oraz wyliczeń i wycen potrzebnych ilości materiałów i usług, na wykonawstwie kończąc. Szeroka gama oferowanych przez STOLDOM materiałów i usług pozwoli Wam na zrealizowanie niemal każdej inwestycji.

 

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy chcielibyśmy złożyć ofertę osobom zainteresowanym usługami z branży budowlano-montażowej oraz instalacyjnej.

Firma STOLDOM w zakresie swojej działalności stawia na doskonalenie umiejętności swoich pracowników, oraz zakup nowoczesnego sprzętu. Dzięki temu, staliśmy się nowoczesną i cenioną firmą, realizującą różnorodne inwestycje budowlane.

Nasza działalność bazuje na współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Podejmujemy się wykonania każdego zlecenia, poczynając od niskonakładowych inwestycji, a kończąc na realizacjach trudnych, wymagających specjalistycznej wiedzy oraz doświadczenia, przemysłowych inwestycjach budowlanych.

Mając na uwadze wysokie wymagania naszych Klientów, inwestujemy w rozwój nowoczesnej technologii, którą wykorzystujemy podczas wykonywanych przez nas robót. Doświadczenie w branży, specjalistyczny sprzęt oraz wyszkolony zespół pracowników umocniły naszą pozycję na rynku budowlanym.

Najlepszą reklamą naszej firmy są zrealizowane inwestycje oraz zadowoleni Klienci.

W ostatnich latach firma STOLDOM oddała do użytku wiele obiektów użytkowych oraz przemysłowych.

Firma STOLDOM świadczy kompleksowe usługi budowlane. Nie boimy się żadnych zleceń, ponieważ jesteśmy przygotowani pod względem kadrowym oraz technicznym do realizacji każdej inwestycji.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 54 280 24-04 bądź mailowy biuro@stoldom.net – odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie.