Oferta


Jesteśmy regionalnym przedstawicielem firm:

Stolbud Włoszczowa S.A. od początku swojej działalności koncentruje się na produkcji okien i drzwi wyróżniających się wysoką jakością. Bogatą tradycję wynikającą z 40 letniego doświadczenia, skutecznie łączymy z innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi. W naszej firmie pracują sprawdzeni i doświadczeni fachowcy, posiadający duże zaangażowanie i wiedzę techniczną, które są gwarancją najwyższej jakości produktu oraz profesjonalnej obsługi.


Stale podnoszone standardy funkcjonalne i estetyczne naszych produktów znacznie podnoszą komfort życia oraz zadowolenie Klientów. Ich piękno pozwala na kreacje każdego wnętrza z wyczuciem i smakiem.


Wszystkie produkty Stolbud Włoszczowa S.A. posiadają aprobaty techniczne oraz certyfikaty zgodności wymagane na rynku budowlanym. Jakość i solidność wytwarzanego asortymentu potwierdza wdrożony Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP wg norm ISO 9001, ISO 14001, PN-N-18001.


/źródło: www.stolbud.pl/


POLBRUK S.A. należy do Grupy Ożarów reprezentującej w Polsce irlandzką grupę Cement Roadstone Holding plc (CRH plc). Spółka wywodząca się z Gdańska (początek działalności w 1992 r.) przez wiele lat zajmowała pierwsze miejsce w produkcji kostki brukowej na północy Polski. Wsparcie ze strony partnera strategicznego - CRH, jednego z największych producentów i dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie, umożliwiło firmie dynamiczny rozwój i poszerzenie zasięgu działania.

Rozwój i działania Spółki zostały zauważone i docenione przez niezależnych ekspertów. Stąd jej pięciokrotna obecność w elitarnym Klubie Gazel Biznesu - najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich firm. Poświadczeniem wysokiej jakości produktów i standardów zarządzania jakością jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Dzisiaj POLBRUK to ogólnopolska marka, z silną siecią dystrybucji. Kostka POLBRUK dostępna jest w ponad 350 hurtowniach i składach budowlanych. To godny zaufania partner biznesowy dla inwestorów realizujących wielkie budowy oraz małych firm budowlanych i klientów indywidualnych.

 

/źródło: www.polbruk.pl/


Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyli zaufanie szerokiego grona klientów.

Polityka jakości odgrywa wiodącą rolę w działaniach oraz strategii rozwoju firmy WIŚNIOWSKI co zostało potwierdzone Certyfikatem ISO 9001:2008. Wysoka jakość wyrobów oraz usług obok ceny i terminowości, jest dla tej firmy podstawowym celem w dążeniu do utrwalenia opinii zaufanego partnera.

/źródło: www.wisniowski.pl/


 

Dodatkowo posiadamy w ciągłej sprzedaży pełen asortyment materiałów budowlanych oraz wykończeniowych wielu krajowych producentów, wśród których możemy wymienić SOLBET Spółka z o. o., Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o., IZOLBET Kazimierz Majchrzak i Wspólnicy Spółka Jawna, BUDMAT Spółka z o.o., Knauf Sp. z o.o., Isover, Rigips, HENKEL POLSKA Sp. z o.o., ATLAS Sp. z o.o., Dolina Nidy i innych.

Oferujemy między innymi: materiały ścienne, stropy i systemy kominowe, termoizolacje, dachy, elewacje, tynki, farby, suchą zabudowę wnętrz, kleje i zaprawy, chemię budowlanę, bramy i ogrodzenia, balustrady, kostka brukowa.